Zorganizuj wyjątkową premierę

NuPlays jest jedyną niezależną platformą na świecie wyspecjalizowaną w organizowaniu preorderów i sprzedaży premier muzycznych

W czym pomagamy?

Dzięki NuPlays wykorzystasz ogromne możliwości, jakie oferuje internet.
Tu przygotujesz swoje premiery w sposób, o jakim zawsze marzyłeś!

Za nami dziesiątki premier z gwiazdami!

Pomogliśmy wielu gwiazdom

CASE STUDY: TEDE

W ramach premiery na NuPlays TEDE oferował płytę w trzech formatach: preorder cyfrowy, CD z MP3 oraz limitowany CD z kartą dCard. NuPlays wspierał premierę poprzez akcje promocyjne w social media i plakatowanie największych miast oraz realizował wysyłkę płyt. Wpływy ze sprzedaży trafiały bezpośrednio na konto artysty jeszcze przed oficjalną premierą.

CASE STUDY: COMA

Pierwsza udana akcja bezpośredniej sprzedaży koncertowego zapisu wideo w formie downloadu (direct to fan). Dzięki dobrze przygotowanej promocji w przedsprzedaży zamówiono kilka tysięcy kopii koncertu. Jest on dostępny w NuPlays w ciągłej sprzedaży, również w formie kolekcjonerskiej karty dCard.

CASE STUDY: MICHAŁ URBANIAK

Premiera obejmująca sprzedaż biletów na inauguracyjny koncert, wejściówek na ekskluzywny przedpremierowy odsłuch płyty w studio Polskiego Radia z udziałem Artysty. Na specjalnej stronie w serwisie NuPlays oferowane są również wejściówki w pakiecie z MP3 oraz gadżety produkowane przez NuPlays: pamiątkowe t-shirty oraz karty dCard. Akcję promocyjnie wspiera Gazeta Wyborcza. Cała premierowa oferta sprzedawana jest bezpośrednio przez Artystę.

Co jeszcze oferujemy?

Sprzedawaj na całym świecie

NuPlays dostępny jest również po angielsku, niemiecku i rosyjsku. Sprzedawaj za granicą i nie obawiaj się kłopotów z fiskusem - rozliczymy transakcje elektroniczne zgodnie z wymogami UE.

Wysyłka fizyczna

Wysyłka kilku lub kilkunastu tysięcy płyt CD lub winyli zamówionych w preorderze nie jest prosta, dlatego możesz zlecić to nam. Mamy doświadczenie w realizacji takich projektów!

Download codes i dCards

Możesz zamówić u nas personalizowane dCards lub kody do ściągnięcia cyfrowej wersji albumu, które pozwolą Ci zbudować bazę mailingową Twoich fanów.

Remarketing

Platforma NuPlays zintegrowana jest z mechanizmami marketing automation i remarketingu. Zrób premierę na NuPlays, a Twoi fani na pewno się o niej dowiedzą!

Tłoczenie płyt

Posiadamy umowę z renomowaną tłocznią płyt CD - możemy w Twoim imieniu zamówić tłoczenie płyt w dowolnych formatach i opakowaniach

 

Rejestracja i transmisja live koncertu

Możesz u nas zamówić rejestrację i transmisję live premierowego koncertu w jakości HD. Możesz ją sprzedać lub udostępnić za darmo.

 

Sprawdź nas - nic nie ryzykujesz!

Rejestracja i konto w NuPlays są darmowe.

Wynagrodzenie pobieramy tylko wtedy, gdy coś sprzedasz i zaczyna się już od 6,5% w przypadku sprzedaży biletów i 10% w przypadku sprzedaży nośników fizycznych.

Twój własny sklep na NuPlays

Wykorzystaj naszą platformę do prowadzenia regularnej sprzedaży bezpośrednio do Twoich fanów. Sprzedawaj bilety na koncerty, albumy w wersjach cyfrowych i tradycyjnych, gadżety, pliki i transmisje live. Dzięki NuPlays połączysz produkty w atrakcyjne pakiety, np. bilety z plikami MP3. Dzięki marketing automation artystów wspieramy akcjami mailingowymi do ponad 30 000 użytkowników!