Wynagrodzenie NuPlays

Wynagrodzenie NuPlays pobierane jest wyłącznie wtedy, kiedy dochodzi do transakcji między sprzedawcą a fanem i wynosi:

- sprzedaż biletów na koncerty: 6,5% ceny

- CD, winyle, koszulki i inne oferty, które będziesz samodzielnie wysyłać do fanów: 10% ceny

- koszulki w ramach usługi NuPlays On Demand: 10% ceny stanowiącej sumę oczekiwanego przez Ciebie przychodu ze sprzedaży 1 koszulki oraz kosztu produkcji i wysłania koszulki: 38 PLN /12 USD / 10 EUR / 8 GBP (dostawa na terenie Polski) lub 54,00PLN / 13,5 USD / 11,5 EUR / 9 GBP (dostawa poza granicę PL) 

Nasze wynagrodzenie zawiera wszystkie prowizje systemów płatności (PayPal i Przelewy24), prowizje za przewalutowania, opłaty za transfer i hosting, dlatego minimalne wynagrodzenie wynosi 0,99 PLN lub 0,99 EUR lub 0,99 USD. Wynagrodzenie pobierane jest wyłącznie wtedy, kiedy sprzedasz coś fanowi.

Wypłata środków

Za każdym razem, gdy kupujący dokonuje płatności za Twoją ofertę w NuPlays w zakładce Wypłaty zapisujemy kwotę, którą podałeś jako Twoja cena. W celu wypłaty środków kliknij "Wypłać środki" przy odpowiedniej walucie. Pamiętaj, że w celu wypłaty środków w danej walucie musisz mieć otwarte saldo konta PayPal w tej walucie!

Czy NuPlays może obciążyć mnie dodatkowymi kosztami?

Nie! Wynagrodzenie NuPlays pokrywa wszystkie koszty usługi: koszty dostępu do systemu płatności, hostingu i transferu plików oraz koszty programu lojalnościowego. 

Zniżki

Jeżeli wartość obrotu na Twoim koncie przekroczy 1 000 EUR zgłoś się do nas w celu ustalenia indywidualnej oferty dostępu do platformy NuPlays. Jeżeli zdecydujesz się wystawiać oferty w cenie powyżej 250 PLN (Twoja cena) zgłoś się do nas po specjalną ofertę NuPlays!